Lekcie madam Chic: 20 tajomstiev štýlu, ktoré som odhalila v Paríži Jennifer L. Scott

ISBN:

Published:

Hardcover

304 pages


Description

Lekcie madam Chic: 20 tajomstiev štýlu, ktoré som odhalila v Paríži  by  Jennifer L. Scott

Lekcie madam Chic: 20 tajomstiev štýlu, ktoré som odhalila v Paríži by Jennifer L. Scott
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 304 pages | ISBN: | 3.68 Mb

Jennifer Scottová ako študentka na zahraničnom výmennom pobyte v Paríži bývala u rodiny, ktorá ju inšpirovala a zásadne ovplyvnila jej životný štýl. Pani domu madam Chic si vzala bezstarostnú dospievajúcu dievčinu z Kalifornie pod svoje krídla aMoreJennifer Scottová ako študentka na zahraničnom výmennom pobyte v Paríži bývala u rodiny, ktorá ju inšpirovala a zásadne ovplyvnila jej životný štýl.

Pani domu madam Chic si vzala bezstarostnú dospievajúcu dievčinu z Kalifornie pod svoje krídla a umožnila jej spoznať, ako Francúzi povyšujú bežné maličkosti života na umenie žiť.Každá kapitola Lekcií madam Chic vám prezradí niečo z toho, čo sa Jennifer v Paríži naučila, i zopár tipov, ktoré môžete zahrnúť do svojho každodenného života bez ohľadu na to, kde bývate a aký máte rozpočet. V duchu typického francúzskeho prístupu uprednostňovania kvality nad kvantitou sa naučíte vychutnávať dobré jedlo, a pritom si neodopierať, rozumne a elegantne sa obliekať, a mať v šatníku len desať kúskov oblečenia, primerane sa upraviť, ale pôsobiť ako nenamaľovaná – jednoducho žiť ako Francúzka.

Lekcie madam Chic sú užitočnou príručkou, ktorá zábavným a pôvabným spôsobom poslúži každému, kto chce svoj aktívny a moderný život osviežiť parížskou nonšalantnosťou.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Lekcie madam Chic: 20 tajomstiev štýlu, ktoré som odhalila v Paríži":


laurainthesky.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us